Apie mus - Tidoo Lithuania

Apie mus

Mūsų istorija

Mūsų istorija prasidėjo 1980 m. Bretono paplūdimiuose.

Kilianas O’Neillas ir Geoffroy Blondelis de Joigny prieš 40 metų susitiko Saint-Malo paplūdimiuose. Baigę studijas, kiekvienas imasi savarankiško darbo (vienas „Procter“ ir „Gamble“, kitas „Bouygues Telecom“), vis dėlto greitai supranta, kad turi gyvybiškai svarbų poreikį sukurti savo unikalų produktą.

2009 m., kai abu tapo tėčiais, du vaikystės draugai palieka savo įmones, sukurdami internetinę ekologiškų produktų pardavimo svetainę, kurios kataloge daugiau nei 3500 skirtingų ekologiškų produktų.  Deja, dėl vieno didžiausių jų klientų bankroto bendrovė žlugo.

Tačiau po pralaimėjimo visada būtina atsikelti, todėl abu partneriai nusprendžia sukurti savo ekologiškų sauskelnių „Tidoo“ prekės ženklą, kuris teikia beveik visą reikalingą ekologiškų produktų asortimentą. Nuo 2013 metų prie „Tidoo“ projekto prisijungė pirmieji prekės ženklai. Šiandien „Tidoo“ yra lyderis ekologiškų sauskelnių rinkoje.

Prekybos centrai netruko parodyti susidomėjimą savo parduotuvių lentynose patalpinti sveikus ir ekologiškus produktus, todėl atsirado kitas prekės ženklas: „Carryboo“. Nuo 2018 m. žengtas naujas žingsnis įvairinant produktų asortimentą moterų higienos ir namų priežiūros segmentuose: gimė „Naturopera“ grupė.

Trečiasis prekės ženklas, prisijungęs prie „Tidoo“ projekto, yra „Libellys“. Specialiai sukurtos alergijos rizikai sumažinti, sauskelnėse. Jose nėra nė vieno iš 26 Europos Sąjungoje išvardytų alergenų. „Libellys“ galima nusipirkti tik vaistinėse – juose yra tik natūralios medžiagos idealiai tinka vaikams, kurių oda ypač subtili ir jautri.

X